Yeni Müşterilerimize Özel Tüm VDS Paketlerimizde %50 İndirim Fırsatını Kaçırma
Verus Host VDS Sunucu

Her Bütçeye Uygun Vds Paketleri Sunuyoruz - Hızlı, Güvenli ve Yönetimi Kolay

  • Yıllık Alımlarınızda 2 Ay Bizden
  • 7/24 Whatsapp Teknik Destek
  • Güçlü Altyapı, Kesintisiz Hizmet
  • Kolay Yönetim Sunucu Kontrol Paneli

Yeni Müşterilerimize Özel %50 İNDİRİM Başlangıç Fiyatı: 39,99₺/ay

Ekonomik Vds Sunucu Planınızı Seçin

İşletmeniz için uygun VDS sunucu planını seçin. Güçlü ve esnek özelliklerle donatılmış sunucularımızla çevrimiçi varlığınızı güvenle yönetin!

Tüm Ekonomik Vds Sunucu Paketlerimizde Aylık & 3 Aylık Alımlarınızda %50 İndirim

Sizin İçin En İyi Barındırma Özellikleri

Bu özellikler, tüm barındırma planlarımızda standart olarak sunulmaktadır. Açık kaynak hızla niş pazarlara yönelik emirleri dinamik olarak genişletin.

Ücretsiz Taşıma Hizmeti

Verus Host, müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla ücretsiz taşıma hizmeti sunan bir hosting firmasıdır. Diğer hosting sağlayıcısından Verus Host'a geçen müşterilere özel olarak sunulan bu hizmet, web sitelerini sorunsuz bir şekilde transfer etmelerine olanak tanır.

Yüksek Performans

Verushost'un sağlam altyapısı ve güçlü sunucuları ile web siteniz en üst düzey performansta çalışır. Hızlı yüklenen sayfalar, düşük gecikme süreleri ve kesintisiz bağlantılar, ziyaretçilerinizin memnuniyetini artırırken SEO sıralamanızı da iyileştirir.

Softaculous Hizmeti

Softaculous, birçok popüler uygulamayı tek tıklamayla yükleyebilme ve güncelleyebilme özelliğiyle kullanıcılarına zaman kazandırır. Verus Host'un Softaculous entegrasyonu, müşterilerin içerik yönetim sistemleri, e-ticaret platformları ve diğer web uygulamalarını sorunsuz bir şekilde kurmalarına olanak tanır.

%99.7 Uptime Garantisi

Sitenizin her zaman çevrimiçi olması kritik önem taşır. Verushost olarak size %99.7 uptime garantisi sunuyoruz. Güçlü altyapımız ve sürekli izleme sistemimizle, web sitenizin her an erişilebilir olmasını sağlıyoruz. Güvenilirliğimizle işinizin kesintisiz devam etmesini garanti altına alıyoruz.

%100 NVME M2 SSD Altyapısı

Verus Host'un tercih ettiği %100 NVME M2 disk altyapısı, müşterilere sadece yüksek performanslı bir çevrimiçi deneyim değil, aynı zamanda kesintisiz bir hosting hizmeti sunma vaadini içerir. Bu teknoloji sayesinde, müşterilerin web siteleri daha hızlı çalışır ve ziyaretçilere anında erişim imkanı sağlanır, böylece kullanıcı memnuniyeti artar.

Ücretsiz Yedekleme

Verus Host, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve web sitelerini güvende tutmak adına ücretsiz yedekleme hizmetini sağlayarak öne çıkan bir hosting firmasıdır. Müşterilerine ek bir maliyet olmadan, düzenli aralıklarla otomatik olarak gerçekleştirilen yedekleme imkanı sunan

Müşterilerimizin Sevdiği - 7/24 Uzman Desteği

Nesnel bir şekilde yenilikçi, yüksek derecede etkili bir şekilde devam eden görev-kritik bilgi kalitesi zorunluluklarını sürdürün.

server room

Sıkça Sorulan Sorular

Verushost olarak müşteri memnuniyeti ve şeffaflık ilkesiyle çalışıyoruz. İşte sıkça sorulan sorularınıza hızlı ve net cevaplar bulabileceğiniz bir rehber

VDS sunucuları, paylaşımlı hostingden daha fazla kontrol ve özelleştirme imkanı sunar. Bu sayede, web sitenizin veya uygulamanızın performansını ve güvenliğini artırabilirsiniz. Ayrıca, özel kaynaklarla daha yüksek hız ve istikrar elde edersiniz.

Paylaşılan hostingde bir sunucuyu birçok kullanıcı paylaşır, bu nedenle kaynaklar sınırlıdır. Ekonomik VDS ise sanal bir sunucu sağlar, bu sayede kullanıcının belirli kaynaklara özel erişimi olur. Bu daha yüksek performans ve özelleştirme anlamına gelir.

Planlarımız genellikle belirli CPU çekirdekleri, RAM miktarı, depolama alanı ve bant genişliği gibi özelliklere dayanır. Ekonomik VDS Ve Premium VDS Planlarımız Arasındaki Tek Fark Depolama Birimidir. Ekonomik VDS Planımızda SAS Disk Tercih Etmişken, Premium VDS Planlarımızda NVME SSD Disk Tercih Ettik.

Planlarımız genellikle belirli CPU çekirdekleri, RAM miktarı, depolama alanı ve bant genişliği gibi özelliklere dayanır. İhtiyaçlarınıza uygun bir plan seçebilir veya özel ihtiyaçlarınız için özelleştirilebilir planlarımızı inceleyebilirsiniz.

7/24 teknik destek ekibimiz, sunucunuzla ilgili her türlü soru veya sorununuzda size yardımcı olmaya hazır. Hem başlangıç aşamasında hem de işletim sırasında her türlü teknik konuda destek sunuyoruz.