Ramazan'a Özel Tüm VDS Paketlerimizde %50 İndirim Fırsatını Kaçırma

Verus Host Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

Standartlara uygun sinerji aracılığıyla güçlü potansiyelleri kullanarak tamamen araştırılmış süreç iyileştirmelerini maksimum düzeyde artırın.

Verus Host Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

Etkili tarih: 1 Aralık 2023

Aşağıda yer alan maddeler, Verus Host - Hosting & Yazılım Hizmetleri’nin Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi'ni içermektedir. Lütfen dikkatlice okuyunuz. Tüketicinin mesafeli sözleşmeyi onayladığı takdirde ödeme yükümlüğü doğacaktır.

Verus Host - Hosting & Yazılım Hizmetleri’nden (Bundan sonra Verus Host olarak anılacaktır.) hizmet alarak bu sözleşmede geçen maddelerin hepsini kabul etmiş sayılacaksınız. Maddelerdeki şartları okumamanızdan veya okuduğunuz halde bu maddeler çerçevesinde davranmamanızdan oluşabilecek her türlü maddi ve manevi zararınızdan Verus Host ve Verus Host ekibinin yetkisi doğrultusundaki hiçbir kişi ve kurumun cezai ve hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. Verus Host, bu sözleşmeyi tek taraflı olarak güncelleme ve değiştirme hakkına sahiptir.

Verus Host'dan hizmet almadan önce bu sözleşmedeki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz ve kabul etmiş olduğunuz tarafımızca kabul edilecektir. Bu husustaki herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, verushost.com sayfasında yazılı olarak bulunan bu maddelerin ve Verus Host'a ait diğer tüm kayıtlı belgelerin tek ve gerçek münhasır olarak sunulacağı Verus Host tarafından beyan edilir ve verushost.com adresinden hizmet alan kişi(ler)/kurum(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.